Aneta i Kamil Ania i Szymon Ania i Tomek Ewelina i Jarosław Ania i Michał Agnieszka i Bartosz
WITAM

Zacznijmy od początku. Mieliśmy swoje plany co do fotografa i kamerzysty weselnego. Miało być to, studio filmowe "AUDIO-VIDEO-FILM Gerard Włodarczyk". Dlaczego, ponieważ mieliśmy okazje sprawdzić umiejętności w/w studia na płycie i zdjęciach naszych poprzedników /brata i bratowej mojej żony/. Jednak oczekiwania nasze przerosły nasze najśmielsze marzenia. 
Po pierwsze - pierwszy kontakt, choć tylko telefoniczny, bardzo dobry; wiadomo ustalenie terminu, godziny. Następnie spisanie wstępnej umowy, przedłożenie naszych oczekiwań. 
No i nadszedł ten wymarzony dzień:) Fotograf i kamerzysta punktualni !!! Wiadomo nasz stres, no i co: okazuje się że kamerzysta i fotograf to fajni faceci rozweselają, rozmawiają na luzie, a zarazem pełen profesjonalizm. Zdjęcia z pomysłem, nie jakaś monotonia, z każdego kącika-krajobrazu najlepsze fragmenty. Płyta, najwspanialsze urywki naszego wymarzonego wesela. 
Jakość - bajka,znakomita. Album w "twardej okładce" istna rewelacja, warta każdej cenny.

Wielkie i serdeczne podziękowania dla studia "AUDIO-VIDEO-FILM Gerard Włodarczyk" za dopełnienie i uwiecznienie w tak piękny i profesjonalny sposób naszego ślubu i przyjęcia weselnego.

Ewelina & Jarosław

Fotograf wesele kontakt