Firma nasza powstała w 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku produkcji filmowej i w branży fotograficznej, znalazło swój najpełniejszy wyraz w realizacjach wielu produkcji filmowych i fotograficznych dla szerokiego spektrum klientów. 

Świadomi wielu trudności jakie trzeba pokonać aby powstał wartościowy film i dobra fotografia, zawsze stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm.

W pracy łączymy pasję i zaangażowanie z doskonałym warsztatem video-foto i najnowszymi trendami. Oferujemy fotografię reportażową i artystyczną oraz realizację filmów przy jednoczesnym użyciu kilku kamer. Nasze fachowe przygotowanie i wysokiej jakości sprzęt, na którym pracujemy gwarantuje najwyższą jakość usług. Każdy klient jest traktowany w szczególny sposób - realizujemy materiał zgodnie z życzeniem naszego Klienta. Materiały filmowe wzbogacamy o wideoklipy w różnych konwencjach, spełniając indywidualne pomysły i koncepcje. Bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt pomaga nam sprostać wielu wyzwaniom aby jak najlepiej urzeczywistnić Waszą wizję całości Posiadamy upoważnienia Archidiecezjalne do filmowania i fotografowania w obiektach sakralnych.

Fotograf wesele kontakt